Úvod Interiérové zastínění

Interiérová zastínění

 • Žaluzie horizontální

  Nejběžnějším typem zastínění místnosti jsou horizontální žaluzie do oken. Všechny žaluzie v této kategorii jsou hliníkové. Pokud obdivujete spíše přírodní materiály, nabízíme vám dřevěné žaluzie. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále, aby mohly vhodně doplnit váš interiér.

  Horizontální žaluzie nabízíme převážně od výrobce ISOTRA a.s.

 • Žaluzie vertikální

  Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici. Zdravotnická zařízení můžete vybavit snadno udržovatelnými lamelami z plastu. Krásu přírody a luxus v jednom Vám pak přinesou vertikální žaluzie dřevěné.

  Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

  Vertikální žaluzie nabízíme od různých výrobců, např.:

  • ISOTRA a.s.
  • LUMO
  • SERVIS CLIMAX,a.s.
  • ... a dalších.
 • Dřevěné žaluzie

  Nabízíme dodávku a montáž také zastínění ze dřeva, které působí naturálně a vytváří pocit útulnosti. Lamely dřevěných žaluzií jsou z africké vrby Abachi. Její dřevo je teplotně stálé a nemění své vlastnosti. Dřevěné zastínění tak vypadá stejně bez ohledu na okolní teplotu, či světelné podmínky. Díky tomu vám bude dřevěné zastínění vytvářet příjemnou atmosféru po řadu let.

  Dřevěné žaluzie nabízíme převážně od výrobce ISOTRA a.s.

 • Bambusové žaluzie

  Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních avšak větraných prostorách (wc, koupelny, zimní zahrady).

  Široká nabídka je také charakteristická různou šíří profilu, několika mechanismy umožňujícími snadnou manipulaci (řetízek, šňůra, tyčka) i různými způsoby instalace.

  Bambusové žaluzie nabízíme od výrobce SERVIS CLIMAX a.s.

 • Střešní zastínění

  Speciální produktová řada zaměřená na střešní okna nabízí oba typy interiérového zastínění - rolety na střešní okna a žaluzie do střešních oken.
  Rolety na střešní okna R-lite
  Jsou vhodné do všech typů oken. Vodící lišty jsou pro dlouhou životnost produktu vyrobeny z hliníku. Látku na roletu si můžete vybrat z různých druhů, od světlo-propustných materiálů až po zatemňující látky. Každý druh látky je dostupný v mnoha barvách a designech.
  Žaluzie do střešních oken V-lite
  Pokud vám z jakéhokoli důvodu nevyhovují rolety, nabízíme také žaluzie do střešních oken, které se postarají o příjemný stín ve střešních prostorech. I zde naleznete hliníkové vodící lišty pro dlouhou životnost. Barvu hliníkových lamel si můžete vybrat dle aktuálního vzorníku. Nezáleží na tom, zda si vyberete žaluzie nebo rolety na střešní okna – u nás si vždy můžete být jistí vysokou kvalitou produktu a dlouhou životností.

  Výrobky pro střešní zastínění nabízíme převážně od výrobce ISOTRA a.s.

 • Látkové zastínění

  Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí Váš interiér a dodají mu nádech dle Vašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra. Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.

  Látkové zastínění nabízíme převážně od výrobce ISOTRA a.s., římské rolety pak od firmy BEMATECH, s.r.o.